• Turkish
  • English
  • العربية

EGEPOL HASTANELERİ

Sektör Liderlerinden

Egepol Hastanesi tüm tıp branşlarında modern tıbbın tüm olanaklarının tesis edilmiş olduğu gelişmiş üniteleri ile Türkiye’nin modern şehirlerinden İzmir’in merkezinde hizmet vermektedir. Egepol Hastanesi bütün branşlarda deneyimli hekim kadrosu ile günde 1500’ün üzerinde hastaya sağlık hizmeti sunmaktadır.

Tam donanımlı ameliyat salonları ve diğer tıbbi müdahale birimleri ile Egepol Hastanesi, sağlıkta kalite standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Açık kalp cerrahisi ve diğer tüm açık cerrahilerin gerçekleştirildiği hastanede kapalı yöntemlerle kalp cerrahisi dahil diğer laparoskopik cerrahiler gerçekleştirilmektedir.

Tam donanımlı teknolojik alt yapısı ile hizmet vermekte olan yoğun bakım üniteleri, her türlü yaşam desteğini sağlayacak cihazlar ile donatılmıştır. Kalp, böbrek, akciğer yetmezliği gibi organ yetmezliklerinde yaşamsal destek sağlayacak teknolojiye sahip ünitede yaşam desteğinde uzmanlaşmış hekim kadrosu ile 24 saat hizmet vermektedir. Düşük doğum ağırlıklı, erken doğmuş veya genetik hastalıkları bulunan yenidoğan bebeklere tedavi ve yaşam destek hizmeti veren Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Türkiye’nin en büyük üniteleri arasında yer almaktadır. Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, nitelikli takip ve tedavi gerektiren tüm erişkin hastaları kabul ve tedavi etmektedir.

En yeni teknoloji görüntüleme cihazları ile donatılmış olan Radyoloji Ünitesi, alınan radyografik görüntülerin elektronik ortamda tüm hastanede ve tercih edilmesi halinde tüm merkezlerde anlık olarak görüntülenmesini sağlayacak PACS alt yapısı ile desteklenmektedir. Multislice Bilgisayarlı Tomografi cihazı ile konvansiyonel anjiyografiden farklı olarak daha az invaziv yöntemlerle kalp damarlarının görüntülenmesi olanağı sunmaktadır. Gerekmesi halinde ise kalp cerrahisi gereksinimini azaltmak üzere radyolojik kalp damar açma ve destekleme girişimlerinin yapılabileceği 3 boyutlu konvansiyonel anjiyografi ünitesi de ayrıca hizmet vermektedir.

Egepol Hastanesinde bulunan açık sistem ve kapalı sistem 2 ayrı Manyetik Rezonans (MR) cihazı ile hastaların radyoaktiviteye maruz kalmadan detaylı olarak değerlendirilmesi imkanı oluşmaktadır.

Egepol Radyoloji Ünitesinde, pek çok hastalığın açık cerrahiye gerek olmadan görüntüleme eşliğinde tedavi edilmesi için girişimsel radyolojik tedaviler de gerçekleştirilmektedir.

Egepol Hastanesinde kurulu bulunan Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları ile tüm tetkikler gerçekleştirilebilmektedir. İç ve Dış Kalite Kontrol Programları ile yüksek standartlarını sürekli koruyarak geniş tetkik spektrumu ile hizmet veren hastane laboratuvarları, kısa sürede ve doğru sonuçların verileceği bir altyapı ile çalışmaktadır.

Ortopedi, beyin ve sinir istemini ilgilendiren hastalıklarda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetleri sunan FTR Ünitesi ile kronik hastalıklarda ve cerrahi sonrası iyileşme dönemlerinde etkin tedavi modalitelerini başarı ile uygulamaktadır.

Egepol Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi birimi, doğuştan gelen ve sonradan oluşan vücudun tüm bölgelerinde oluşmuş görünüm ve işlev anomalilerini düzeltmek üzere cerrahi düzeltme tekniklerini başarı ile uygulamaktadır. Saç ekimi, meme cerrahisi, karın estetiği, yüz estetiği, burun estetiği ve fazla yağların cerrahi olarak alınması (liposuction) gibi pek çok girişim gerçekleştirilmektedir.

Dermatoloji ve Kozmetik bölümünde cilt hastalıkları tedavilerinin yanı sıra cilt bakımı ve cerrahi olmayan yöntemlerle estetik tedavileri de sunulmaktadır. Botoks, peeling, roller gibi cilt güzelleştirme ve estetik yöntemleri de bu bölümde uzman hekimlerce uygulanan tedavi yöntemlerinden bazılarıdır.

TA GROUP

Birlikte Güçlüyüz